گردونه ی rezaeetinachem
rezaeetinachem (تبلیغ)

فروش عمده متیل پارابن

متیل پارابن برای حفظ مواد غذایی و لوازم آرایشی استفاده می شود. این یک عامل قارچ کش و ضد باکتری است که طول عمر یک محصول را افزایش می دهد. متیل پارابن به سرعت از طریق پوست جذب می شود و از طریق دستگاه روده ای به عنوان یک نگهدارنده غذا استفاده می شود. بحث های زیادی در مورد استفاده از آ بیشتر ..
rezaeetinachem (تبلیغ)

قیمت عمده پروپیل پاراپن

پروپیل پاراپن برای کنترل رشد باکتری ها، مخمر ها و قالب ها مورد استفاده قرار می گیرد. ما از کمتر از نصف حداکثر سطح مجاز استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل شود که محصول تا حد امکان خفیف است و میکروفلور طبیعی پوست تحت تاثیر قرار نمی گیرد. پروپیل پاراپن یک نگهدارنده است: ماده ای که به بیشتر ..
rezaeetinachem (تبلیغ)

خرید عمده بنزیل الکل

بنزیل الکل یک مایع بدون رنگ با طعم تند تند و بوی کمی. این به عنوان یک بی حس کننده موضعی و برای کاهش درد ناشی از تزریق LIDOCAINE استفاده می شود. همچنین در تولید سایر ترکیبات بنزیل به عنوان یک داروی کمک و عطر و طعم دهنده استفاده می شود. بنزیل الکل پدیکولیزید است. BENZYL ALCOHOL یک مایع بدون ر بیشتر ..
rezaeetinachem (تبلیغ)

فروش ویژه اسید استئاریک

اسید استئاریک از شخصیت بیفناک خود، با یک گروه سر قطبی که می تواند به کاتدی فلز متصل شود و زنجیره غیر قطبی که حلالیت را در حلال های آلی ایجاد می کند، بهره برداری می کند. این ترکیب منجر به استفاده از آن به عنوان سورفکتانت و عامل نرم کننده می شود. اسید استاریک تحت تاثیر واکنش های مع بیشتر ..
rezaeetinachem (تبلیغ)

فروش ویژه پکتین مربا

پکتین فیبر موجود در میوه ها است. برای استفاده از دارو استفاده می شود. مردم از پکتین برای کلسترول بالا، تری گلیسیرید بالا و برای جلوگیری از سرطان کولون و سرطان پروستات استفاده می کنند. همچنین برای دیابت و بیماری ریفلاکس معده (GERD) استفاده می شود. برخی از مردم از پکتین برای جلوگی بیشتر ..
rezaeetinachem (تبلیغ)

قیمت عمده زانتان گام

صمغ زانتان گام می تواند بافت، قوام، طعم، عمر مفید و ظاهر بسیاری از غذاها را بهبود بخشد. همچنین غذاها را تثبیت می کند و غذاهای خاصی را در برابر درجه حرارت و pH مختلف مقاومت می کند. علاوه بر این، آن مانع از جدا شدن غذا و اجازه می دهد تا آنها را به طور مسطح خارج از ظروف خود. این اغل بیشتر ..
rezaeetinachem (تبلیغ)

فروشنده اسید سالیسیلیک دارویی

اسید سالیسیلیک (از سالمونیک لاتین، درخت وف) یک لیپوفیل مونوهیدروکسی بنزوئیک اسید، یک نوع اسید فنولیک و بتا هیدروکسی اسید (BHA) است. این فرمول C7H6O3 است. این اسید آلی بلوری بی رنگی به طور گسترده ای در سنتز آلی استفاده می شود و به عنوان هورمون گیاهی عمل می کند. این از متابولیسم سلیسی بیشتر ..
rezaeetinachem (تبلیغ)

فروشنده آب اکسیژنه

آب اکسیژنه یک عامل اکسید کننده قوی که در محلول آبی به عنوان عامل رسوب، سفید کننده و ضد عفونی موضعی استفاده می شود. این نسبت نسبتا ناپایدار است و راه حلها با گذشت زمان وخیم تر می شود، مگر اینکه با افزودن استنیلید یا مواد آلی مشابه آن ثابت شود. پراکسید هیدروژن، محلول آب آشامیدنی بیشتر ..
rezaeetinachem (تبلیغ)

خرید و فروش کلرهگزیدین

کلرهگزیدین عامل ضد عفونی کننده و موضعی نیز به عنوان دهانشویه برای جلوگیری از پلاک دهان استفاده می شود. اثر فیزیولوژیک کلرهگزیدین به وسیله کاهش سلول دیجیتالی است. از کلاس FDA Pharm کلرهگزیدین یک ترکیب بیوانوئیدها است که به عنوان عامل ضد عفونی کننده با فعالیت ضد باکتری موضعی مو بیشتر ..
rezaeetinachem (تبلیغ)

فروشنده هیدروکسید لیتیم

محلول هیدروکسید لیتیوم، محلول آب آشامیدنی روشن است که ممکن است بوی تندی داشته باشد. تماس ممکن است موجب تحریک شدید پوست، چشم ها و غشاهای مخاط شود. ممکن است با مصرف خوراکی، استنشاق و جذب پوست سمی باشد. برای استفاده از مواد شیمیایی دیگر استفاده می شود. از CAMEO Chemicals هیدروکسید لیتی بیشتر ..
rezaeetinachem (تبلیغ)

نمایندگی فروش مونو سدیم گلوتامات

MSG برای گلوتامات مونوسیدیم کوتاه است. این یک افزودنی غذایی رایج است - با شماره الکترونیکی E621 - که برای افزایش طعم استفاده می شود. MSG از گلوتامات اسید آمینه یا اسید گلوتامیک مشتق شده است که یکی از فراوان ترین اسیدهای آمینه در طبیعت است. اسید گلوتامیک یک اسید آمینه غیر ضروری ا بیشتر ..

 |